Bezpieczeństwo w BeGlobal

W kwestiach bezpieczeństwa nie ma dla nas miejsca na kompromisy. Zapewniamy w tym zakresie najwyższe standardy, aby chronić Ciebie i Twoje pieniądze.

Bezpieczeństwo Twoich pieniędzy

Fundusz inwestycyjny

Z BeGlobal masz pewność, że zainwestowane przez Ciebie pieniądze nie wchodzą do majątku firmy, która nimi zarządza. Fundusz inwestycyjny posiada odrębną osobowość prawną.

Bank depozytariusz

Aktywa naszych funduszy przechowywane są w mBanku, który pełni dla nich rolę depozytariusza. Do jego zadań należy m.in. weryfikowanie zgodności działania funduszu z przepisami prawa oraz dbanie o prawidłową wycenę ich portfeli. Aktywa przechowywane przez depozytariusza są wyłączone z jego masy upadłościowej.

Nadzór i regulacje prawne

Fundusz BeGlobal został utworzony w oparciu o zgodę Komisji Nadzoru Finansowego z dnia 13 stycznia 2023r. Nasza działalność jest regulowana przepisami prawa, w tym Ustawą z dnia 27 maja 2004r. o funduszach inwestycyjnych i zarządzaniu alternatywnymi funduszami inwestycyjnymi.

Wysoka płynność

W każdym momencie możesz złożyć zlecenie częściowej lub całkowitej wypłaty środków bez ponoszenia dodatkowych opłat. Twoją dyspozycję zrealizujemy w terminie od dwóch do pięciu dni roboczych.

Security of your money
Security of your money

Ochrona Twoich danych

Security of your data
Security of your data
Security of your data
Zabezpieczenia przed nieuprawnionym dostępem

Zabezpieczenia przed nieuprawnionym dostępem

Podstawą bezpieczeństwa w sieci jest stosowanie silnych haseł, dlatego mamy w tym zakresie rygorystyczne wymagania. Dodatkowo, jeśli będziesz nieaktywny na platformie powyżej pięciu minut, wylogujemy Cię automatycznie.

Uwierzytelnianie dwuetapowe (2FA)

Uwierzytelnianie dwuetapowe (2FA)

Podczas każdego logowania, poza podaniem nazwy użytkownika i hasła, prosimy o wprowadzenie jednorazowego kodu weryfikacyjnego, który wysyłamy do Ciebie SMS-em. Bez niego dostęp do Twojego konta nie jest możliwy.

Szyfrowanie (SSL/TSL)

Szyfrowanie (SSL/TSL)

Mała zamknięta kłódka w oknie przeglądarki oznacza, że każda podana przez Ciebie informacja jest szyfrowana przy użyciu specjalnego certyfikatu bezpieczeństwa. Dzięki temu zapewniamy poufność wszystkich Twoich transakcji finansowych.

Bezpieczne serwery

Bezpieczne serwery

Nasza nowoczesna infrastruktura serwerowa stanowi najmocniejszą linię obrony przed zagrożeniami czyhającymi w cyfrowym świecie. Jest monitorowana 24/7 za pomocą inteligentnych systemów wykrywania nieprawidłowości.

Wskazówki dla Ciebie

Poznaj kilka sprytnych sposobów, dzięki którym możesz zwiększyć swoje bezpieczeństwo online.

 • 1

  Udostępnianie danych

  Nigdy nie udostępniaj nikomu swojej nazwy użytkownika i hasła. Często zmieniaj hasło i upewnij się, że tworzysz unikalne hasła dla każdego posiadanego konta internetowego.

 • 2

  Silne hasło

  Używaj hasła składającego się z minimum 8 znaków, które będzie trudne do odgadnięcia. Tworząc silne hasło wykorzystaj kombinację wielkich i małych liter, cyfr oraz znaków specjalnych.

 • 3

  Logowanie

  Zawsze pamiętaj o wylogowaniu się i zamknięciu przeglądarki internetowej po zakończeniu każdej sesji logowania. Regularnie czyść pamięć podręczną.

 • 4

  Niezabezpieczone sieci

  Nigdy nie opuszczaj komputera, gdy jesteś zalogowany w BeGlobal. Unikaj korzystania z publicznych, niezabezpieczonych sieci Wi-Fi.

 • 5

  Antywirus

  Zainstaluj oprogramowanie antywirusowe i aktualizuj je na bieżąco. Używaj go do regularnego skanowania swojego urządzenia.

 • 6

  Podejrzane linki

  Uważaj na złośliwe wiadomości e-mail i SMS. Nie klikaj podejrzanych linków i nie odpowiadaj na prośby o podanie jakichkolwiek danych.